Home » interne competitie

interne competitie

DSV onderlinge competitie 2019/2020

Nieuws: Ronde 26

Chris heeft koppositie overgenomen, Michaël moet afhaken


Overzicht voor ronde 26, gespeeld op 9 maart  2020

 

Wit                                                    Zwart                                                   Uitslag

Jan Colenbrander                        -      Jos Rave                                     1-1

 

 

Ranglijst bijgewerkt t/m  ronde  26

 

Nr   Naam                              Punten      Wa    Gsp   Gw    Rm    Vl      Af       Perc                                WP             SB     Kl      Al      On    Ng    Nbs       Zk                                   

1      Chris Grevers                   452,00        33    18     11     5      2      0       75,0                                 329             236    0      1Z     0      8      0       0                                    

2      Han Bruggink                   426,00        32    13     7      6      0      0       76,9                                 257             201    1      1W    1      12     0       0                                    

3      Michaël Westerveld          393,50        31    14     7      6      1      0       71,4                                 276             184    0      1Z     0      12     0       0                                    

4      Jan Seinhorst                   353,50        30    17     9      4      4      0       64,7                                 273             153    -1      1Z     1      8      0       0                                    

5      Henk Tuenter                   312,17        29    18     9      4      5      0       61,1                                 282             141,5 0      1W    1      7      0       0                                    

6      Gert Wisselink                  297,17        28    12     7      1      4      0       62,5                                 202             99,5  -2      1Z     0      14     0       0                                    

7      Jan Colenbrander             286,00        27    18     7      5      6      0       52,8                                 282             120,5 0      1W    1      7      0       0                                    

8      Ton Orriëns                      265,50        26    16     7      4      5      0       56,3                                 240             103    0      1W    1      9      0       0                                    

9      Johan Lammers                256,50        25    13     7      1      5      0       57,7                                 185             74     1      2W    1      12     0       0                                    

10    Henk Koskamp                 223,50        24    5      2      1      2      0       50,0                                 68              29,5  -1      2Z     2      19     0       0                                    

11    Dick Wassink                    203,83        23    11     3      4      4      0       45,5                                 132             42,5  1      1W    1      14     0       0                                    

12    Hennie Bruggink               200,00        22    20     8      1      11     0       42,5                                 266             64     0      1W    2      4      0       0                                    

13    Gert Rutgers                    199,83        21    12     5      1      6      0       45,8                                 144             38,5  0      1W    1      13     0       0                                    

14    Martijn Even                     197,67        20    4      2      2      0      0       75,0                                 32              19,5  0      1W    0      22     0       0                                    

15    Marco te Braak                 177,83        19    18     4      5      9      0       36,1                                 247             58,5  0      1Z     1      7      0       0                                    

16    Jos Rave                          158,33        18    4      1      2      1      0       50,0                                 61              23,5  0      2Z     0      22     0       0                                    

17    Wim Hebbink                    154,50        17    12     2      3      7      0       29,2                                 169             26     0      1W    1      13     0       0                                    

18    Han Seinhorst                  147,33        16    0      0      0      0      0       0,0                                   0                0       0        -      0      26     0       0                                    

19    Lambert-jan Koops           130,00        15    0      0      0      0      0       0,0                                   0                0       0        -      0      26     0       0                                    

20    Bert Veldhuis                    109,67        14    12     1      2      9      0       16,7                                 174             22     0      1Z     1      13     0       0                                    

21        Rudolf Ruesink  48,83    13       21        1         1         19        0            7,1       258       9,5       1         1W       1         4         0         0

Overzicht historie DSV competities

Seizoen 2018-2019
Onderling kampioen  1e Michaël Westerveld  , 2e  Han Seinhorst 3e  Lambert Jan Koops
Paasdammen: 1e , 2e , 3e 
Kerst sneldamtoernooi:1e Han Seinhorst, 2e Jos Rave, 3e Johan Bruggink
club competitie: DSV1 hoofdklasse    , 1e kl oost  DSV2 - , 2e kl oost DSV3 , 2e kl oost
 
 
Seizoen 2017-2018
Onderling kampioen  1e Gert Wisselink , 2e  Lambert Jan Koops 3e Han Seinhorst
Paasdammen: 1e Han Seinhorst, 2e Gert Wisselink, 3e  Michaël Westerveld
Kerst sneldamtoernooi:
club competitie: DSV1 2e plaats , 1e kl oost  DSV2 10e plaats  - , 2e kl oost DSV3 8e plaats, 2e kl oost DSV4 4e plaats
 
Seizoen 2016-2017
Onderlinge  kampioen seizoen 2015-2016: Groep A 1e Chris Grevers , 2e , 3e 
Onderling kampioen groep B 1e  Ton Orriens en promotie naar groep A, 2e 
Paasdammen: 1e Lambert Jan Koops, 2e Han Seinhorst , 3e  Jan Seinhorst
Kerst sneldamtoernooi:1e Han Seinhorst, 2e Lambert Jan Koops, 3e Chris Grevers
club competitie: DSV1 4e plaats , 1e kl oost  DSV2 8e plaats  - , 2e kl oost DSV3 8e plaats, 2e kl oost DSV4 9e plaats
 
Seizoen 2015-2016
Onderlinge  kampioen seizoen 2015-2016: Groep A 1e  Lambert Jan Koops, 2e Han Seinhorst, 3e Gert Wisselink
Onderling kampioen groep B 1e Joop Huls en promotie naar groep A, 2e Ton Orriens
Paasdammen: 1e Lambert Jan Koops, 2e Michaël Westerveld, 3e Gert Wisselink
Kerst sneldamtoernooi:1e Han Seinhorst, 2e Michaël Westerveld, 3e Chris Grevers
club competitie: DSV1 2e plaats , 2e kl oost  DSV2 3e plaats  promotie na afzeggen andere teams - , 2e kl oost DSV3 5e plaats, 2e kl oost DSV4 10e plaats
  
Seizoen 2014-2015
Onderlinge  kampioen seizoen 2014-2015: 1e Han Seinhorst, 2e Lambert Jan Koops, 3e Chris Grevers
Opmerking Lambert Jan Koops en Han Seinhorst behaalden hun punten met simultaan tegen de overige leden
Paasdammen: 1e Lambert Jan Koops, 2e Han Seinhorst, 3e Michaël Westerveld
Kerst sneldamtoernooi:1e Han Seinhorst, 2e Gert Wisselink, 3e Michaël Westerveld
club competitie: Hoofdkl DSV1 12e plaats degradatie, 1e kl oost  DSV2 12e plaats - degradatie, 0 pnt gehaald , 2e kl oost DSV3 5e plaats, 2e kl oost DSV4 10e plaats
 
Seizoen 2013-2014
Onderlinge kampioen seizoen 2013-2014: 1e Han Seinhorst en Chris Grevers, 2e Gert Wisselink, 3e Han Bruggink - [ opmerking alle 4 met 19-31 punten ]
Paasdammen:1e Han Seinhorst, 2e Lambert Jan Koops, 3e Gert Wisselink
Kerstdammen:1e Han Seinhorst, 2e Chris Grevers, 3e Michaël Westerveld
club competitie: 1e kl oost  DSV1 1e plaats kampioen promotie naar de hoofdklasse, 2e kl oost  DSV2 1e plaats - kampioen, promotie naar de 1e klasse, 2e kl oost DSV3 4e plaats, 2e kl oost DSV4 12e plaats

 

Seizoen 2012-2013
Onderlinge kampioen seizoen 2012-2013:1e Han Seinhorst, 2e Michaël Westerveld, 3e Johan Heezen. Opmerking Han behaalde het kampioenschap via regulaire overwinningen met alleen maar simultaan partijen tegen de overige leden
Paasdammen: 1e Gert Wisselink
Kerst sneldamtoernooi 2012 1e Han Seinhorst, 2e Johan Heezen, 3e Chris Grevers
club competitie: 1e kl oost  DSV1 3e plaats, 1e kl oost  DSV2 11e plaats - degradatie, 2e kl oost DSV3 5e plaats, 2e kl oost DSV4 6e plaats 

Maak een Gratis Website met JouwWeb