Home » Nieuws » Archief

Archief

capture3.large.jpg

 

 

 

 

Kampioenschap van Gelderland voor pupillen 14febr

Goeske van Lent en Maurits van de Meent zijn de deelnemers voor DSV wij wensen hun veel succes we zullen jullie op de hoogte houden van de resultaten

27-1-15 BDSV1-DSV1 9-7 cruciale wedstrijd voor DSV word verloren.

 

DSV kon degradatie ontlopen als alle overige wedstrijden gewonnen werden, na de thriller tegen Harderwijk volgde nu een zwaar gevecht om de punten het was uiteindelijk toch Barneveld die met de punten ervandoor ging , Martijn Even die ziek was gaf het voorbeeld en kwam via een damcombinatie een schijf voor, echter hij kon deze wedstrijd net niet winnen, Chris Grevers kwam ook op dam door door een zelfde combinatie en won de partij, ook Michaël Westerveld won de attractieve partij doordat zijn tegenstander de plakker met naslag verkeerd beoordeeld had.

Han Seinhorst en Gert Wisselink speelden ook remise

 

26-1-15 DSV2-DVOIJ1 3-9

DSV2 kon weer geen potten breken Jos Rave kon nog net remise maken tegen Mario Damen en Joop Huls ontsnapte en won zowaar nog zijn partij

3-2-15 DSV3 speelt gelijk en haalt weer een punt

Na de winst en de remise werd er nu weer gelijk gespeeld tegn Brummen 3 werd het 4-4 Bert Veldhuis verloor zijn partij en Hennie Bruggink won zijn partij, DSV3 blijft voor laatste maar neemt steeds meer afstand van DVOIJ3, terwijl ze nog tegen elkaar moeten, dus de kans zit erin om nog hoger te eindigen.

DSV3 zal dan de hoogst eindigde DSV ploeg kunnen worden dit jaar.

 

DSV 3 komt op stoom en blijft punten pakken - DSV3 heeft er weer een puntje bij ditmaal werd er gelijk gespeeld tegen DCH Hengelo 3 , Bert Veldhuis zorgde voor een grote verrassing door zijn partij te winnen tegen een veel sterkere speler qua rating, DSV3 heeft nu de laatste plaats verlaten

 

DSV 2 krijgt alweer flink klop en verliest met 2-10 van Laren 1

Alleen Joop Huls en Henk Koskamp konden de ere punten binnen halen en speelden alle twee remise.

Dit seizoen blijkt DSV2 duidelijk een maatje te klein te zijn voor de eerste klasse,

 

Alfred Hitchcock scenario bij DSV1-DC Harderwijk1 uitslag 7-9

Ongeloof,verbazing, vertwijfeling, teleurstelling - al deze factoren kwamen aan bod, de nummer laatst DSV speelde tegen de nummer 4 Harderwijk - met de hakken in het zand, en vol goede moed werd de strijd aangegaan -  Chris combineerde in een mooie partij naar winst, DSV was op voorsprong, Han Bruggink verloor zijn partij de stand was weer gelijk,Gert Wisselink stond op winst, zijn tegenstander in supertijdnood had geen goed plan meer maar Gert vergat zijn eigen klok en ging uiteindelijk zelf de bietenbrug op verloren op de klok wat een deceptie, na ongeveer een uur spelen kwam Martijn Even op voorsprong en hij won even later keurig de partij, Jan Seinhorst speelde remise, Han Seinhorst ook in tijdnood had al geen goede stand en moest opgeven, Michaël Westerveld stond ook gunstig maar in de verschillende varianten was net geen winst te vinden, Johan Heezen stond ook zeer gunstig maar ook hier liep de partij net remise........aaaaah wat waren we dichtbij de eerste winst jammer.

 

DSV word 2e bij de sportpromotie prijs van de Gemeente Oude IJsselstreek - in een overvol Buurthuis te Sinderen was de uitreiking van deze prijs, DSV was genomineerd maar kon het net niet bolwerken tegen de jeugdige volleyballers uit Varsseveld,

VCV kreeg 1000euro als prijs, wij gingen er met de eer en een bosje bloemen aan de haal

uitslag 1e- VCV, 2e DSV, 3e Niek Peppelman

 

DSV3 eindelijk van de hatelijke 0 af,en wint verassend van DEZLaren3 de nummer 3 uitslag 5-3

Hennie Bruggink won zijn partij in een mooi eindspel, Wim Hebbink wint ook, Bert Veldhuis werd opgeoffert en Ton Orriens laat de winst liggen tegen Herman Beuzel en speelt gelijk, eindelijk viel de uitslag nu wel aan de goede zijde voor DSV3 een ijzersterke wedstrijd van hun

Goede resulaten van DSV leden bij het oudejaartoernooi in Hengelo

Groep E - Ton Orriens en Wim Hebbink konden geen vuist maken in deze poule, Ton eindigd mooi in het midden op een 5e plaats met 7-8, Wim word voorlaatste met 7-3.

In groep D stond Joop Huls de hele tijd bovenaan, de laatste wedstrijd voorloor hij tegen Willen Klein Wassink uit Laren en Joop werd door dit onderlinge resultaat dus net 2e in de groep met 7-10

In groep B ging het ook goed met de DSV leden, Johan Bruggink werd 2e met 7-9, Michaël Westerveld werd 3e met 7-9 door het onderlinge resultaat tegen Johan Bruggink, Tonnie Schutte uit Laren was ongenaakbaar en won 6 wedstrijden en speelde remise tegen M. Westerveld

Jeugddamcompetitie                                                                   16 juni 2014

 We zijn bijna aan het eind van de competitie en het lijkt er op dat de winnaar al bijna niet meer in te halen is. Of kan Goeske nog een eindsprint inzetten? Het is vooral spannen om de derde plaats: Bente heeft weliswaar een puntje meer dan Harm, maar ze heeft wel drie wedstrijden meer gespeeld dan Harm, dus eigenlijk staat Harm er beter voor. Theoretisch kan Harm ook nog, als hij veel wedstrijden speelt én wint, nog tweede worden.  Ondertussen is Rüveyda natuurlijk ook nog in de race om een plek bij de eerste drie.  Het is nog niet afgelopen. Pak die laatste puntjes


 Veteranen toernooi in Vorden - DSV had 3 deelnemers: Wim Hebbink, Ton Orriens en Joop Huls - helaas konden ze geen potten breken en werden respectievelijk voorlaatste [ Wim en Joop] en laatste [Ton]in hun poule

  • 26-5-14 jeugddamcompetitie - Piet is leider, Goeske volgt -lees hier verder

  •  School De Höve eindigt op een knappe 5e plaats bij de Nederlandse kampioenschappen, slechts 2 puntjes verschil!!!
      
Van der Wal diploma voor Fleur, Maurits, Harm en Piet, op de clubavond van 12-5-2014 hebben zij veel kunnen vertellen wat ze allemaal geleerd hebben, op 28 juni vind er met andere kinderen uit de regio een uitwisseling plaats in Sinderen en kunnen de kinderen hun krachten meten.na de zomervakantie gaan we echt van start en proberen we ook een cursus te organiseren

 12-5-2014  Op 10 mei hebben enkele DSV ers meegedaan met persoonlijke sneldamkampioenschappen van Gelderland
Categorie A
Han Seinhorst eindigde precies in het midden op een 11e plaats in categorie A met 11 uit 11 een mooi resultaat
 
Categorie B
Jan Seinhorst eindigde op een 15e plaats met 10 uit 11 net iets onder het midden
Gert Wisselink had denk ik iets meer verwacht met een 20e plaats en 7 uit 11 zal hij niet zo tevreden zijn geweest
 
Categorie C
Joop Huls, een mooie 8e plaats 12 uit 11
Martijn Even, eindigde mooi in het midden met 11 uit 11
Henk Tuenter strijde voor wat hij waard was maar eindigde toch onderin met 8 uit 11
 
Categorie D
In deze klasse met vooraal aanstormende jeugd konden onze senioren het niet bolwerken met 3 uit 12 gezamelijk op de laatste plaats Wim Hebbink en Ton Orriëns

8-5-2014  we dammen nog tot eind mei, daarna gaan een paar enthiousaste  leden nog door dammen op de maandag middag aanvang 14.00uur bij het Buurthuis
 5-5-2014 - Onderlinge enorm spannend!!! Han Bruggink, Han Seinhorst, Chris Grevers en Gert Wisselink staan allemaal op 29 punten, de kampioen zal worden bepaald door de andere nog te spelen wedstrijden die hun SB punten zullen beinvloeden

 

 


 5-5-2014 - Naar aanleiding van het koppeltoernooi hebben we weer een nieuw lid erbij: de    heer A de Weger, welkom en we wensen hem veel succes en damplezier

 


1e Koppeltoernooi 18-4-2014 succes, koppel Gert & Hermien wint
    •  1e Gert&Hermien 7-12 ongeslagen
      2e Schuevers 7-10
      3e StanJan 7-8 ongeslagen
      4e de Praatjesmakers 7-7
      Domlullers 7-7
      5e  BeaTNT 7-6
      6e Kasselder Drammers 7-4
      8e De Plakkers 7-2
       
      Ondanks enkele afzeggingen en een paar spelers die niet kwamen opdagen waren er toch nog 8 mensen komen aanwezig die de strijd met elkaar willen aangaan Met in totaal 15 minuten speeltijd werd er een volledige competitie gespeeld Het was dus een geslaagde avond voor het 1e koppeltoernooi georganiseerd door DSV
      Het illustere duo Gert&Hermien heeft het eerste koppeltoernooi 2014 van DSV gewonnen Dit duo waar veel punten gehaald werden door de sterke dame was net iets sterker dan de Schuevers, Dat StanJan op een 3e plaats eindigde was te danken aan de zwarte parel uit Ghana, de Magicus, wat was die Ghanees vlot en sterk en wat zag hij veel .
      Team de Domlullers en Praatjesmakers waren contstant BeaTNT wat staat voor Brengt elk ander Team Nederlagen Toe was de koning van de remise De Kasselder drammers en de Plakkers konden geen potten breken hoewel er heel leuke partijen gespeeld werden door hun
      Doordat de huisdammers tegen elkaar damden en de DSV ers ook was het altijd maar afwachten hoe de resultaten waren, van de huisdammers waren duidelijk de dames sterk , de Ghanees uit Barlo was super , de ex DSO er was ook heel sterk Een leuke inval beurt had de invalster die eerst alleen wou kijken maar de laatste 3 potjes toch speelde toen iemand andere verplichtingen had, zij won ook twee partijen

       

      Persoonlijke scores huisdammers          Persoonlijke score DSV ers
      Hermien                            12 uit 7         Gert Wisselink              9 uit 7   Team Gert & Hermien
      Hessel Sytsma                  12 uit 7          Henk Koskamp             3 uit 7   Team de Proatjesmakers
      Stanfort Yeboah                11 uit 7        Jan Colenbrander         5 uit 7   Team StanJan
      Herman Keuper                 10 uit 7        Chris Grevers               9 uit 7   Team de Schuevers
    • Koen van Lent                   6 uit 7          Martijn Even                 8 uit 7   Team de Domlullers
      Joke  Yeboah   invalster    4 uit 3           Henk Tuenter                7 uit 7   Team Kasselderdrammers
      Gert Boesveld                    2 uit 4                         
      Bennie Sticker                    1 uit 7         Michaël Westerveld       10 uit 7 Team BeaTnT [Brengt elk ander Team nederlagen Toe]                      
      Arend de Weger                 1 uit 7        Bert Veldhuis                6 uit 7   Team de Plakkers

       


       Nieuwe tussenstand onderlinge bijgewerkt, stand paasdammen bekent

    • 15-4-2014 Paasdammen prooi voor Han Seinhorst, gast speler Lambert Jan Koops legt het vuur aan de schenen bij Han, 3e Gert Wisselink - kijk verder bij interne competitie
    • Jeugd - Maurits wint de meeste paaseieren,Piet, Jochem,4e Goeske 5/6 Bente en Harm, 7/8 Sterre en Maartje

    • 14-4-2014 Schooldammers boeken prima resultaten [NK 1/2 finale Huissen  5e plaats De Meander1 Varsseveld, 7e plaats De Knienenbult Westendorp, 14e plaats De meander 2 Varsseveld] 
    • sprookje De Höve duurd voor ze worden 1e in de halve finale van Nederland!!! [ NK 1/2 finale Tilburg 1e plaats de Höve met 15 uit 8 !!! ]  kijk voor de overzichten bij het Schooldammen
    • Maandag 14-04-2014 Paasdammen aanvang 1900uur voor de kids, en 1930uur voor de volwassenen, zorg dat je erbij bent! - we gaan dan dammen om eieren, iedereen gaat met eieren naar huis 

    • 7-4-2014 jeugdam competitie - we hebben nu 14 deelnemers/sters aan deze competitie, Piet gaat fier aan kop met 12 uit 7, dicht gevolgd door Jochem - welkom Rüveyda, Tarik en Jules - kijk voor verder nieuws bij het schooldammen, Rüveyda speelt op de eerst dag maar liefs 6 partijen en dat is erg veel!!

    • 4-4-2014 DSV1 boekt goede resultaten bij het sneldammen in Bennekom - zie externe competitie


    • Nog meer schooldammers - gisteren 31-3-2014 waren 15 kinderen aanwezig, op de eerste avond van de jeugdcompetitie van DSV waren er maar liefst 10 kinderen aanwezig! Van harte welkom Aron, Bentze, Fleur, Goeske, Harm, Jochem, Jorrik, Maurits, Piet en Sterre - kijk voor verdere info bij het schooldammen - we hebben een aanbieding van www.dinxperfm.nl  ontvangen dat de kinderen tijdens de live uitzending kunnen dammen bij Dinxper Kidz tussen 1800-1900 uur op zondag - hebben jullie zin?? geef je dan op  
    • Schooldammers oefenen - het was gezellig druk de jonge tot zeer jonge jeugd konden oefenen - voor foto's en impressie kijk bij schooldammen
    • De Höve blijft verbazen en word gelders kampioen
    •  
    • 25-3-14 DSV2 ook kampioen!!!!! DSV2 had 1 bordpunt nodig - deze werd als eerste gehaald door Joop Huls, de overige speelde ook remise en Johan Lammers behaalde zelfs een overwinning hierdoor won DSV2 met 5-3 en zijn ze overduidelijk kampioen geworden - well done!!

 Volgende week komen de schooldammers oefenen

  • 17-3-14 DSV3 kan hooguit nog 2e worden na verlies tegen Hengelo2 3-5, DSV 3 komt nu aan zijn grenzen, maar draaid een uitstekent seizoen.DSV2 heeft nog maar 1 bordpunt nodig om kampioen te worden!!!!!
  • 5-3-14 DSV1 KAMPIOEN 1e klasse oost - !!! 
  • Niet verwacht, dit hadden we niet verwacht, kan toch niet we stonden 4e - zomaar enkele reacties op dit knalgekke scenario - DSV1 stond op de vierde plaats , Winterswijk1 op de 2e plaats, na het onverwachte verlies van Hengelo1, was Winterswijk de gedoodverfde favoriet immers WDV was over de linie sterker, zeker toen ze in volle oorlogssterkte aan kwamen zetten, echter de avond verliep el anders - Johan Heezen mocht over geluk niet klagen toen Wim Bennink een 2 om  4 niet zag, Johan won zelfs de partij. Jan Seinhorst tegen Eric Oonk was een gelijkwaardige partij en zo ook de uitslag remise. Chris Grevers - Frank ten Hagen kwam ook niet verder dan een gelijkwaardige remise - op de eerste borden was het verhaal anders. Han Seinhorst stond moeilijk tegen Henk Sonderen, mar kon de partij nog maar net remise houden, Gert Wisselink tegen Frits Zegelink kon door Gert ook maar net remise worden gehouden doordat Frits een zet verkeerd speelde.Michael Westerveld tegen Eric ten Hagen, Michael stond in het middenspel zeer gemakkelijk en moest een keuze maken tussen een afruil of naar het midden spelen en het was onduidelijk of dit voordeel behouden bleef, na de afruil werd het lastiger en het eindspel kon net voor de 2e tijdcontrole nog net remise worden gehouden door een eewige herhaling van zetten.Zo won DSV met 7-5 en kwam het gelijk in aantal punten met Doetinchem maar het bleek dat we net 4 bordpunten meer hadden. De bloemen die we al klaar hadden gezet voor Winterswijk konden we aan ons zelf geven. Zo kwam er een eind aan dit spannende seizoen
  • Worden DSV2 of DSV3 ook kampioen??? - met nog 2 wedstrijden te spelen zal dit beslist worden - of wordt het toch Hengelo2, Warnsveld2 of DSV3?? DSV 2 blijft winnen nu weer met 6-2 tegen Silvolde 3 kans lijkt groot dat ze ook kampioen worden !!!!
  • DSV2 wint net van Laren en blijft zo op de 1e plaats staan in de 2e klasse oost
  • 25-2-14 De heren R.Ruesink, en W.Bulsink hebben zich aangemeld als NIEUW lid, we wensen ze veel speelplezier
  • 20-2-14  DSV4 verliest fors van Hengelo3 1-7, DSV1 wint fors van Laren2 11-1

  • 12-2-14  Op 22 februari is er een receptie voor de oud beheerder van het Buurthuis, Wim Bulsink  1500-1700uur, bij het Buurthuis

  • 12-2-14 DSV3 leidt gevoelige nederlaag, en voelt Warnsveld 2 in de rug, DSV3 nu op de 3e plaats

  • 4-2-14

  • School de Höve wint met overmacht de 1/2 finale Gelderland de andere 1/2 finales werden gehouden in Laren, Putten en Lunteren

  • 4-2-14 Wim Hebbink en Ton Orriens hebben deelgenomen aan het Hardenberger damtoernooi op 1feb -2014 met erg goede resultaten W.Hebbink 2e plaats 4pnt uit 3 wedstr. T.Orriens gedeelde 1e plaats 5pnt uit 3 wedst. goede prestatie heren!!

  • 4-2-14  DSV 2 walst over Almen 2 heen en wint met 7-1, neemt de koppositie weer over in de 2e kl, welliswaar moet Almen 1 nog spelen maar de druk wordt uitgeoefent door DSV2 en DSV3 !!!!

  • DSV1 verliest van DEZLaren en kan normaal gesproken geen kampioen meer worden in de 1e klasse, topmannen verliezen -Han Seinhorst leidt één van zijn zeldzame nederlagen-voortreffelijk spel van Rien Harkink de tegenstander!!! , DSV4 heeft er weer een puntje bij en heeft de laatste plaats overgedragen, DSV3 blijft maar winnen en staan nu aan kop in de 2e klasse

  • 31-1-14 Morgen 1-2-2014      1/2 finale van Gelderland Schooldammen te buurthuis Sinderen 13.15uur aanvang komt kijken

  • Gezien door henk Koskamp ergens onderweg tijdens het fietsen

  •  dambord bij boerderij t'Kempske, de stand lijkt nergens na

  • 16-1-2014 Instructie video "leren dammen" toegevoegd zie dam rondom dinxperlo

  • 15-1-2014 Dam Rubriek Rondom Dinxperlo toegevoegd zie de pagina omtrent de inhoud, DSV levert de damrubriek aan en Rondom Dinxperlo plaatst deze regelmatig in de krant

  • 13-1-2014  nieuwe damreporter is uit jaargang 12 1e editie 2014 kijk bij partij fragmenten

  • Per 6jan-2014 heeft DSV ook een informatie bord -en wel geschonken door

  • 7-1-14  tussenstand onderlinge en einduitslag kerstdammen - zie interne competitie, foto's huldiging en uitreiking prijzen

  • op 6 jan werden diverse prijzen uitgereikt voor de kampioen en de hoogste scores van het afgelopen seizoen zie de korte impressie

  • 3-1-14    6 januari wordt Johan Heezen en Joop Huls gehuldigt voor 60 jaar lidmaatschap - Helaas was de bondsvoorzitter verhinderd maar daardoor werd de huldiging niet minder - tijdens de nieuwjaars ontvangst werden Johan Heezen en Joop Huls in het zonnetje gezet doordat deze heren 60 jaar lid zijn van de dambond, een groot applaus was hun deel, en een gezellige avond natuurlijk

  • 3-1-14   DSV organiseerd 1/2 finale van Gelderland Schooldammen zaterdag 1 februari aanvang 13.15, locatie Buurhuis Sinderen 

  • 3-1-14   KERST SNELDAM TOERNOOI - het jaarlijks spectakel stuk is gewonnen door .................

  • Bijna iedereen was aanwezig dus volle bak, aangenaam was ook dat er een gastspeler was de heer   Ruesink,    hij deed heel erg zijn best maar in dit geweld kon hij [nog] niet bijbenen en eindigde dan ook als laatste,wellicht tot de volgende damavond Han Seinhorst ging als een speer, maar kreeg soms wel heeeel erg gemakkelijk de punten in de schoot geworpen, maar ja dat hoort bij het sneldammen, ja het lag allemaal wel heel dicht bij elkaar. 1e Han Seinhorst, 2e Chris Grevers, 3e Michaël Westerveld ----------- Han Seinhorst mocht met de prijzenpot gaan strijken, voorwaarde was wel dat elke deelnemer een rondje kreeg van de winnaar, was weer eeeeeeerg gezellig!!

 3-1-14  Onderlinge J.Colenbrander wint van M.Westerveld, M.Westerveld verliest aansluiting, Johan Bruggink aan kop, Gert Wisselink de man in vorm en runner up, henny Bruggink verrassend, wilt u meer weten kom dan maar een langs

  

18-11-13    ADC1-DSV2  4-4,    schooldammen verslag en uitslagen toegevoegd zie tabblad schooldammen, tussenstand onderlinge bijgewerkt zie interne competitie

  • 13-11-13   DSV1-WDV2   10-2,  DOG Almen1 - DSV3  3-5  DSV3 is dit seizoen een erg lastige tegenstander voor de oponenten, door deze puike overwinning klimt het team naar een 3e plaats  - zie verder externe competitie - Martijn Even maakte het verschil

  •  20 november -2013 Schooldammen - kijk verder bij schooldammen!!  Lokatie school De Bosmark

  •  4-11-2013 speelschema DSV toegevoegd

    De nieuwe damreporter is uit!!!!!  - kijk verder bij partijfragmenten, nieuw partijfragment toegevoegd

  • 30-10-13 uitslagen DSV1-DCH1  6-6 topper eindigt onbeslist, Bondscompetitie DSV4-DSV3 0-8, al vroeg in het seizoen moet DSV1 het opnemen tegen kampioenskandidaad Hengelo DCH1, de nummers 1 DCH en de nummer 2 op dit moment DSV hierdoor blijft het spannend . M.Westerveld verloor tegen A de Greef[DCH] en Han Seinhorst wint tegen Harrie Vos[DCH]

    Alweer een broederstrijd DSV4-DSV3   DSV3 speelt met DSV4  en geeft ze geen kans al vroeg in de avond waren op diverse borden al combinaties genomen door DSV3
  • 9-10-13 uitslagen DSV1 - DCZ1 Zevenaar,  DSV wint nipt met 7-5, DSV2-BDV Brummen2 6-2 ook de 2e wedstrijd wint DSV2,  DSV4- DOG Almen1 het 4e had geen kans, Gert Rutgers redt de eer voor DSV4

  • 20-9-13  uitslagen DUO1-DSV1  6-6, DSV4-DSV2  7-1, 

    H.Seinhorst heeft deelgenomen aan de world cup wedstrijden in Wageningen, tussen de gelouterde wereldtoppers, grootmeesters en meesters, was er ook een DSV lid aanwezig. Han boekte wisselende resultaten, won 2 partijen nipt met 5-7, verloor 2 partijen nipt met 5-7 o.a tegen wereldtopper Thomy Lucien Mbongo, en verloor duidelijk 3 partijen met 12-0, een mooie ervaring rijker

     12-7-2013  Indeling en speeldata 1e team bekend - zie agenda

  • 6-8-2013 indeling en speeldat 2e en 3e en 4e team ook bekend - zie agenda!!!!!
  • nieuwe clubblad is in de maak en zal bij begin van het seizoen verdeeld worden of kijk op de website

  • Henk Tuenter, Joop Huls en Jan Seinhorst en Wim Hebbink hebben meegedaan aan het veteranen toernooi met wisselende successen

  •  Jan Seinhorst , Joop Huls en Wim Hebbink deden uitstekende zaken door 2e in hun poule te worden, Henk Tuenter kon het helaas niet bolwerken en moest genoegen nemen met de laatste plaats in de poule


    Han Seinhorst De eerste DSV kampioen seizoen 2012-2013
    Dagen lang zwart, wit zwoegen moest Han door zijn tegenstanders ploegen. Van een paar puntjes verlies was hij niet vies. Heezen moest het bevrezen, zelfs Westerveld werd gekneld. Halt ho stop eerst de bitterballen en hapjes moeten op, met een biertje op z’n arm werd hij lekker warm. Een mooie spannende pot tegen Rave bracht hem de kampioenspot, met 2 puntjes uiteindelijk verschil had de eerste DSV kampioen een echte chil.
wij feliciteren Han met het kampioensschap, een waardig kampioen!

 


  • Han Seinhorst maakt inhaalslag door simultaan geldend voor de onderlinge competitie - Han maakte zijn faam waar en speelde tegelijkertijd tegen 15 leden, 4 waren er afwezig, Han verloor zijn partij tegen Gert Wisselink en Henny Bruggink en speelde gelijk tegen Chris Grevers en Martijn Even!

 

  • Zie nieuwe tussenstand onderlinge en partijfragment van Han tegen Gert en het partijfragment

  Sneldammen finale van Gelderland DSV3, wordt netjes 3e, DSV1 heeft zich dapper geslagen maar wordt laatste.

DSV3 streed lange tijd mee om de bovenste plaatsen het team met Joop Huls, Henk Tuenter, Jan Colenbrander, en Ton Orriens miste echter de slag op het eind, Jan Colenbrander wordt topscorer in deze klasse
DSV 1 bungelde de hele tijd onderaan en kon alleen maar winnen in deze superzware klasse met landelijke toppers, met een 6-2 overwinning tegen Putten en 2x een 5-3 nederlaag konden ze toch met opgeheven hoofd de hoofdklasse verlaten
H.Seinhorst en G.Wisselink staan in de middenmoot van de topscores, echter C.Grevers en M.Westerveld behaalden te weinig punten
  • Interne competitie naderd het einde, M. Westerveld aan kop en kan nog ingehaald worden door H.Seinhorst
 

 

  • 1 maart sneldammen voor teams in Sinderen, uitslagen bekend- zie website GDB,  DSV1 plaatst zich voor de gelderse finale en wordt algeheel 2e, WDV Winterswijk algeheel kampioen


  • Voorronde plaatsing Gelders Finale sneldammen voor teams te Sinderen
 
Op vrijdag 1 maart was het gezellig druk in het buurthuis te Sinderen, 13 teams streden tegen elkaar om plaatsing in de diverse klasses, DSV had zich ingeschreven met 3 teams, Doetinchem had verweg het jongste team, met 3 spelers van de 4, rondom een leeftijd van 13 jaar.!!! Ook Laren had een jeugdspeler meegenomen van deze leeftijd, echter deze kent al de handigheidjes van het spel want hij heeft al meegedaan aan de Nederlandse jeugdkampioenschappen.
DSV1 begon supersterk en pakte Winterswijk met een 7-1 overwinning in. Winterswijk de latere algeheel kampioen van deze avond bleef echter in hun kunnen geloven en verloor later geen wedstrijd meer, DSV1 bleefook winnen, maar tegen het jeugdige Doetinchem werd er gelijk gespeeld met 4-4, en tegen Warnsveld /Zutphen werd het  zelfs een nederlaag.
DSV2 had het een stuk moeilijker, de eerste punten kwamen van de dummy, maar  pas in ronde 4 +5 kwam het eerste officiele punten via een gelijkspel tegen DIOS Beltrum en DEZ Laren 2, en tegen DOG Almen werd er gewonnen.
DSV3 kwam pas laat op gang , verloor 2 wedstrijden nipt met 5-3 en tegen DIOS Beltrum, en Terborg  werd er gelijkgespeeld.
Geplaats voor de Gelderse finale
Eindstanden
Hoofdklasse: Damcombinatie Dinxperlo- Sinderen-Varsseveld DSV1
Eerste klasse:WDV Winterswijk1, BDV Brummen1, DZW Warnsveld1
Tweede klasse: DEZ Laren2, DOG Almen1, DSV3
 

 
 
De Höve kampioen schooldammen Gelderse halve finale!!!!  lees hier verder
Stand onderling bijgewerkt tussenstand per 26-2-13
DSD2 verliest van DUO1 , Jos Rave laat winst liggen maar boekt ruimschoots een remise tegen een sterkere tegenstander,goed gedaan zie partijfragmenten

 
  • Team DSV 3 en DSV 4, spelen in de nacompetitie
21 januari   .
DSV 4 speelde de uitwedstrijd tegen Terborg 2 beide staan in de middenmoot, het beloofde een spannende wedstrijd te worden,  Terborg kwam aan de leiding door een overwinning, Henk Koskamp  boekte een overwinning voor DSV en hierdoor was de stand weer gelijk. De verrassing van dit seizoen Bert Veldhuis boekte weer een  uitstekent resultaat door gelijk te spelen tegen een sterkere tegenstander. De wedstrijd werd beslist op bord 2 –Ton Orriens verloor uiteindelijk zijn partij hierdoor werd de eindstand 5-3 voor Terborg.
DSV 3 staat bovenaan in de nacompetitie en speelt zijn volgende wedstrijd op 28 januari.
 
22 januari  DSV1  staat op een gedeelde 2e plaats , samen met Zevenaar beide teams stonden exact gelijk met het aantal wedstrijdpunten,en bordpunten op 22 januari speelden beide teams tegen elkaar
DSV had 2 invallers, dit beloofde niet veel goeds, echter de wedstrijd werd op het scherpst van de snede gestreden Han Seinhorst onze topscoorder speelde tegen de topscoorder van Zevenaar en dit werd remise, Chris Grevers  moest tegen Dinand Spieker spelen de man met de hoogste rating in onze klasse, Chris had het moeilijk verdedigde zich prima ook hier werd het remise. Gert Wisselink kwam in het eindspel verloren te staan 4 om 1, maar toverde  een thematische remise eruit toen zijn tegenstander  niet secuur genoeg speelde, Invaller Joop Huls kwam snel remise overeen,Michaël Westerveld won zijn partij in de hekstelling  en invaller jan Seinhorst gaf in een gelijkwaardige partij zomaar 2 schijven weg en verloor – eindstand 6-6

 

Schooldammen regio finale

Aanstaande zaterdag  26 januari wordt in het Buurthuis te Sinderen de regiofinales gehouden voor de schooldammers, komt dat zien, ondersteun de dammertjes  uit Dinxperlo en de Heurne. Ongeveer  70 kinderen die dammen zijn dan aanwezig.

 Op vrijdag  1 maart komt het spektakel evenement sneldammen voor teams naar Sinderen Buurthuis

Ongeveer 120 personen zijn dan aanwezig

Deelnemende teams uit de gehele regio oost van Zutphen tot en met Zevenaar en wellicht ook nog teams uit regio zuid, iedereen is van harte welkom om dit te bewonderen, Spanning, tijdsdruk supersnelle zetten .....


  • DSV 2 - DEZLaren 1 1-11  2e team moet zwaar verlies incasseren,Henny Bruggink haalt het ere punt

 Partijfragmenten bijgewerkt klik hier


DSV 4- DSV 3   nacompetitie, DSV4 verlies nipt 3-5 van DSV3

  • DSV 1 - DUO1 , DSV wint moeizaam 7-5 tegen maar 4 spelers van DUO, winst door supersub Martijn, en remise Johan

 Goede opkomst bij het onderlinge Kersttoernooi

Han Seinhorst wint nipt, Johan Heezen uitstekent in vorm, uitmuntende spare-ribs van het Buurthuis Sinderen - kijk hier verder

  • Goede prestaties van onze leden bij het oudejaarstoernooi in Hengelo

  • Wisselende resultaten voor de DSV teams, DSV1 verlies terecht van DEZLaren 5-7 ,DSV4speelt gelijk tegen DEZLaren 4  4-4, DSV behaald een ruime overwinning op DIOS Beltrum 4-8, en haalt zijn eerste punten en is van de laatste plaats af, DSV-WDV Winterswijk2 4-8, DSV3 - DEZ Laren 3 3-5

 


 Schooldamkampioen Dinxperlo ook bekend !! De Höve .......na een spannende middag waren....

  • Schooldamkampioen Varsseveld bekend!! Kon Wilhelminaschool........... zie verder verslag zie tabblad "schooldammen"

         DSV 1 -DIOS 3  uitslag 9-3

  • Een vrij ruime overwinning, Johan Heezen stond al snel op schijfwinst doordat zijn tegenstander zich mis rekende op een 2 om 2, Chris Grevers kreeg een dam tegen , hier had voor zijn tegenstander zeker een remise in gezeten, en won de partij tog nog, Han Bruggink boekte een mooie overwinning

 Nieuwe tussenstand van de onderlinge is bijgewerkt


 DSV 1 - DVT1 Terborg uitslag 8-4

De uitslag doet het niet vermoeden maar de zege was zwaar bevochten Gert Wisselink en Han Seinhorst wonnen hun partij

Gert overspeelde zijn tegenstander, Han kreeg in de eindfase nog de winst in de schoot geworpen toen zijn tegenstander een paar foute zetten speelde, Chris haalt toch nog remise na een verrassend offer

 


DSV 1 speelt gelijk 6-6 tegen kampioenskandidaad Brummen1

DSV 4 haalt een knap gelijkspel 4-4 tegen Brummen 3, Bert wint zijn eerst wedstrijd voor DSV

Nieuwe standen onderlinge bekend - zie interne competitie

 


DSV 1 - DSV2   10-2 de uitslag doet het niet vermoeden maar het 1e team had de grootste moeite om tot winst te komen -het laatste halfuur was beslissend

ADC 1 - DSV 4 8-0  het vierde team kon geen potten breken

 


 DSV 3 wint met 3-5 van Brummen 3

DSV 4 speelt gelijk 4-4 tegen Warnsveld 2, Bert Veldhuis speelt puike partij, komt voor maar verlies uiteindelijk toch, Wim Hebbink wint van tegenstander met veel hogere rating -kijk voor meer nieuws op "externe competitie"

Onderlinge - 3e ronde is gespeeld zie voor meer nieuws "interne competitie"


 DSV2 verliest tegen Hengelo 1 - zie "externe competitie" Martijn haald een superremise!

Onderlinge - 2e ronde is gespeeld zie overzicht "interne competitie" 


 Speelschema onderlinge interne competitie ook bekend - zie agenda


 Indeling competitie is bekend -je kunt deze downloaden bij "agenda"