Home » Nieuws » Gelderse kampioenschappen voor teams

Gelderse kampioenschappen voor teams

Gelderse kampioenschappen voor teams

30 mrt. 2015 09:10

IMG_2128.JPGAfgelIMG_2140.JPGopen IMG_2139-1.JPG

Vrijdag 27 maart waren de Gelderse Kampioenschappen voor teams te Sinderen. Damcombinatie DSV Dinxperlo-Sinderen-Varsseveld heeft 3 teams afgevaardigd, met 20 deelnemende teams was de bezetting erg goed. Er werd een ronde toernooi gespeeld met 5 minuten en 3 seconden per zet bedenktijd per persoon gespeeld.de hoofdklasse speelde gezamelijk met de eerste klasse en de tweede klasse hadden een eigen ronde.

Topfavoriet in de hoofdklasse was het 1e team uit Wageningen, met Europees aspiranten kampioen en wereldkampioen aspirant de 16 jarige meester internationaal Jan Groenendijk in de gelederen en een speler met 1400 rating en één speler met 1300 rating en één speler met 1200 was dit team titel kandidaat.

Het hoofdklasse team van DSV, Chris Grevers, Han Seinhorst, Gert Wisselink en Michaël Westerveld verloor van Doetinchem, Wageningen 1 Barneveld 1 maar won van mede concurrent Wageningen 2, en tegen eerste klassers Laren, Silvolde1 en Silvolde2 tegen eerste klasser Winterswijk werd er gelij gespeeld, en tegen eerste klasser Brummen werd er zelfs verloren.

Topscorer van het team waren han Seinhorst met 15 punten uit 9 wedstrijden en Michaël Westerveld met 13 punten uit 9 wedstrijden.

Het tweede en derde team van DSV speelden in de tweede klasse, het tweede team zou zoals zou blijken meestrijden om de titel, met slechts 1 bordpuntje minder, en een gelijk aantal punten dan Zevenaar werd een keurige derde plaats behaald, Dit team Jos Rave, Joop Huls, Johan Lammers en Hennie Bruggink won van DSV3, Doetinchem2, Aalten en Barneveld2 en Zevenaar, maar verloor van Almen, Laren2 en Zutphen-Warnsveld.

Topscorer was hier Jos Rave met 14 punten uit 9 wedstrijden.

Voor het derde team van DSV met Ton Orriens, Bert Veldhuis, Dick Wassink en Fleur Niquille was dit kampioenschap een leerzame ervaring, voor jeugdlid Fleur was het zelf het eerste grootte volwassenen toernooi. Het team verloor alle wedstrijden.

Topscorer was hier Ton Orriens met 4 punten uit 9 wedstrijden.

eindstanden

Hoofdklasse en eerste klasse

Stand

PlNaamKlasseAW+=-PtBP
1 WSDV Wageningen 1 Hoofdklasse 9 8 1 0 17 63
2 DUO Doetinchem 1 Hoofdklasse 9 7 1 1 15 51
3 BDSV Barneveld 1 Hoofdklasse 9 7 0 2 14 47
4 WSDV Wageningen 2 Hoofdklasse 9 5 1 3 11 44
5 DSV Sinderen 1 Hoofdklasse 9 4 1 4 9 38
6 DEZ Laren 1 Eerste klasse 9 4 0 5 8 28
7 BDV Brummen 1 Eerste klasse 9 4 0 5 8 27
8 WDV Winterswijk 1 Eerste klasse 9 2 1 6 5 27
9 DVOIJ Silvolde 1 Eerste klasse 9 1 1 7 3 23
10 DVOIJ Silvolde 2 Eerste klasse 9 0 0 9 0 12

Tweede klasse

Stand

PlNaamKlasseAW+=-PtBP
1 DZW Warnsveld 1 Tweede klasse 9 7 1 1 15 51
2 DCZ Zevenaar 1 Tweede klasse 9 6 0 3 12 41
3 DSV Sinderen 2 Tweede klasse 9 6 0 3 12 40
4 DES Lunteren 2 Tweede klasse 9 5 1 3 11 40
4 DEZ Laren 2 Tweede klasse 9 5 1 3 11 40
6 ADC Aalten 1 Tweede klasse 9 4 2 3 10 39
7 DOG Almen 1 Tweede klasse 9 4 0 5 8 36
8 DUO Doetinchem 2 Tweede klasse 9 3 0 6 6 37
9 BDSV Barneveld 2 Tweede klasse 9 2 1 6 5 31
10 DSV Sinderen 3 Tweede klasse 9 0 0 9 0 5

 

« Vorige Volgende »

Lees meer »