Home » interne competitie

interne competitie

De meeste leden van Damcombinatie DSV spelen mee in de interne competitie, van huisdammer tot en met speler van het 1e team. HIerdoor ontstaat er een leuke competitie. Dit seizoen is de onderlinge competitie opgedeeld in groep A en groep B met promotie en degradatie regeling

Groep B is ook tevens de instroomgroep

de jeugdspelers kunnen instromen in groep B, momenteel is er niet een aparte jeugdcompetitie, wel hopen we spoedig weer een jeugdcompetitie te kunnen opstarten.

 

Voor informatie a.u.b contact opnemen met de interne wedstrijdleider J. Colenbrander


Overzicht historie DSV competities

Seizoen 2016-2017
Onderlinge  kampioen seizoen 2015-2016: Groep A 1e  , 2e , 3e 
Onderling kampioen groep B 1e  Ton Orriens en promotie naar groep A, 2e 
Paasdammen: 1e Lambert Jan Koops, 2e Han Seinhorst , 3e  Jan Seinhorst
Kerst sneldamtoernooi:1e Han Seinhorst, 2e Lambert Jan Koops, 3e Chris Grevers
club competitie: DSV1 4e plaats , 1e kl oost  DSV2 8e plaats  - , 2e kl oost DSV3 8e plaats, 2e kl oost DSV4 9e plaats
 
Seizoen 2015-2016
Onderlinge  kampioen seizoen 2015-2016: Groep A 1e  Lambert Jan Koops, 2e Han Seinhorst, 3e Gert Wisselink
Onderling kampioen groep B 1e Joop Huls en promotie naar groep A, 2e Ton Orriens
Paasdammen: 1e Lambert Jan Koops, 2e Michaël Westerveld, 3e Gert Wisselink
Kerst sneldamtoernooi:1e Han Seinhorst, 2e Michaël Westerveld, 3e Chris Grevers
club competitie: DSV1 2e plaats , 2e kl oost  DSV2 3e plaats  promotie na afzeggen andere teams - , 2e kl oost DSV3 5e plaats, 2e kl oost DSV4 10e plaats
  
Seizoen 2014-2015
Onderlinge  kampioen seizoen 2014-2015: 1e Han Seinhorst, 2e Lambert Jan Koops, 3e Chris Grevers
Opmerking Lambert Jan Koops en Han Seinhorst behaalden hun punten met simultaan tegen de overige leden
Paasdammen: 1e Lambert Jan Koops, 2e Han Seinhorst, 3e Michaël Westerveld
Kerst sneldamtoernooi:1e Han Seinhorst, 2e Gert Wisselink, 3e Michaël Westerveld
club competitie: Hoofdkl DSV1 12e plaats degradatie, 1e kl oost  DSV2 12e plaats - degradatie, 0 pnt gehaald , 2e kl oost DSV3 5e plaats, 2e kl oost DSV4 10e plaats
 
Seizoen 2013-2014
Onderlinge kampioen seizoen 2013-2014: 1e Han Seinhorst en Chris Grevers, 2e Gert Wisselink, 3e Han Bruggink - [ opmerking alle 4 met 19-31 punten ]
Paasdammen:1e Han Seinhorst, 2e Lambert Jan Koops, 3e Gert Wisselink
Kerstdammen:1e Han Seinhorst, 2e Chris Grevers, 3e Michaël Westerveld
club competitie: 1e kl oost  DSV1 1e plaats kampioen promotie naar de hoofdklasse, 2e kl oost  DSV2 1e plaats - kampioen, promotie naar de 1e klasse, 2e kl oost DSV3 4e plaats, 2e kl oost DSV4 12e plaats

 

Seizoen 2012-2013
Onderlinge kampioen seizoen 2012-2013:1e Han Seinhorst, 2e Michaël Westerveld, 3e Johan Heezen. Opmerking Han behaalde het kampioenschap via regulaire overwinningen met alleen maar simultaan partijen tegen de overige leden
Paasdammen: 1e Gert Wisselink
Kerst sneldamtoernooi 2012 1e Han Seinhorst, 2e Johan Heezen, 3e Chris Grevers
club competitie: 1e kl oost  DSV1 3e plaats, 1e kl oost  DSV2 11e plaats - degradatie, 2e kl oost DSV3 5e plaats, 2e kl oost DSV4 6e plaats